Контакт

Београд, Краљице Наталије 37, Телефон: +381-11-3628-375, +381-11-3611-126 Факс: +381-11-3612-595 Email: udruzenja@mg.edu.rs
Top Panel

Фејсбук страница Удружења

A+ R A-

Распоред часова

 

 

 


 

 

РАСПОРЕД ГРУПА СУБОТОМ (прво полугодиште)

 

 

КУРС

 

ПОЧЕТАК УЧИОНИЦА ПРОФЕСОР ДАТУМИ ОДРЖАВАЊА
Предшколско - А 11 004  Маша Тиосављевић 2.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Предшколско - Б  9 100   Светлана Тасић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Предшколско - Б 11 100   Светлана Тасић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Предшколско - Ц 9 102   Марија Лежаја 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Предшколско - Ц 11 102   Марија Лежаја 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Предшколско - Ц 11 101   Ана Вучићевић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Предшколско - Ц 13 100   Светлана Тасић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Први разред 9 200   Ивана Јовановић Мастиловић  2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Први разред 9 203   Оливера Тодоровић  2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Први разред 11 200   Ивана Јовановић Мастиловић  2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Први разред 11 202   Љиљана Чукић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Први разред 13 201   Филип Мастиловић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Други разред 9 201   Филип Мастиловић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Други разред 9 208  Марина Васиљевић  2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12. 
Други разред 11 011   Вера Јоцковић  2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Други разред 11 203   Оливера Тодоровић  2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Други разред 11 208   Марина Васиљевић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Други разред 13 202   Љиљана Чукић  2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Трећи разред 9 011   Вера Јоцковић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Трећи разред 9 301   Драгица Ивковић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Трећи разред 11 301   Драгица Ивковић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Трећи разред 11 303   Јелена Николић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Трећи разред 11 201   Филип Мастиловић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Трећи разред 13 203  Оливера Тодоровић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Трећи разред 13 303   Јелена Николић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Четврти разред 9 302   Станка Матковић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Четврти разред  11 302   Станка Матковић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Четврти разред  11 012   Војислав Пантић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Четврти разред  13 012   Војислав Пантић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Четврти разред  13 301   Драгица Ивковић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Увод у програмирање - трећи разред 9 309   Милош Арсић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  
Увод у програмирање - четврти разред 11 309   Милош Арсић 2.10. 9.10. 16.10. 23.10. 30.10. 6.11. 20.11. 27.11. 4.12. 11.12. 18.12. 25.12.  

 

 

 

РАСПОРЕД ГРУПА НЕДЕЉОМ (прво полугодиште)

 

 

КУРС

 

ПОЧЕТАК УЧИОНИЦА ПРОФЕСОР ДАТУМИ ОДРЖАВАЊА
Пети разред 9    Ивана Јовановић Мастиловић  
Пети разред 9    Милан Ђукић  
Пети разред 11    Ивана Јовановић Мастиловић  
Пети разред 11    Милан Ђукић  
Пети разред 11    Марија Зелић  
Пети разред 13    Ивана Јовановић Мастиловић   
Шести разред 9    Милана Марић   
Шести разред 9    Милица Иконић   
Шести разред 11    Милана Марић   
Шести разред 11    Милица Иконић   
Шести разред 13    Катарина Лукић  
Шести разред 13    Вукашин Бркић   
Седми разред 9    Марко Цимбаљевић   
Седми разред 11    Марко Цимбаљевић   
Седми разред 13    Марко Цимбаљевић   
Осми - додатна настава 9    група професора  
Осми - додатна настава 11    група професора  
Осми - додатна настава 11    група професора  
Осми - додатна настава 13    група професора  
Програмирање - пети 9    Тамара Шекуларац  
Програмирање - пети 11    Тамара Шекуларац  
Програмирање - шести 9    Жељко Лежаја   
Програмирање - шести 11    Жељко Лежаја   
Програмирање - седми 11      
Програмирање - седми 13    Жељко Лежаја   

 

 

 


 

ПЛАН ШКОЛЕ